MIĘDZYNARODOWY KONKURS PROGRAMISTYCZNY
Uczniowie naszej szkoły w okresie od listopada do grudnia 2020 r. brali udział w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym dla dzieci i młodzieży Pix Programming Challenge 2020 – POLSKA EDYCJA 2020.
A oto wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach:
• Eliminacje
Grupa wiekowa - ROOKIE
Allan Madeja kl. IV – 13 pkt. – niezakwalifikowany do półfinałów
Grupa wiekowa – SKILLED
Marcin Paździerski kl. VIII b – 19 pkt. – zakwalifikowany do półfinałów
Magdalena Jaśkiewicz kl. VIII b – 19 pkt. – zakwalifikowana do półfinałów
Łukasz Klisowski kl. VIII a – 18 pkt. – zakwalifikowany do półfinałów
• Półfinały
Grupa wiekowa – SKILLED
Marcin Paździerski kl. VIII b – 13 pkt. – niezakwalifikowany do gali finałowej
Magdalena Jaśkiewicz kl. VIII b – 9 pkt. niezakwalifikowana do gali finałowej
Łukasz Klisowski kl. VIII a – 7 pkt. – niezakwalifikowany do gali finałowej
KONKURS CZYTELNICZY "MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA"
W dniu 22.10 2020 r. odbył się finał konkursu pod hasłem „MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA”.
W poszczególnych klasach tytuł "MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA" otrzymali:
klasa I
Maja Czerkun – MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
klasa II
Klisowska Magdalena – MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
Gabriela Dzido – WYRÓŻNIENIE
Alan Bury – WYRÓŻNIENIE
Maciej Miłek – WYRÓŻNIENIE
Lena Młodzianowska – WYRÓŻNIENIE
Bartosz Serwański – WYRÓŻNIENIE
klasa III
Gabriela Zadorożna– MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
Nadia Wiśniewska - WYRÓŻNIENIE
klasa IV
Michał Tonn - MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
klasa V
Filip Fedyk– MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
Maja Konopielko - WYRÓŻNIENIE
Wiktoria Jaworska - WYRÓŻNIENIE
klasa VI
Krystian Serwański - MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
Zosia Hryńczuk – WYRÓŻNIENIE
Aleksandra Wójcik - WYRÓŻNIENIE
klasa VII
Maja Staniszewska – MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
Dominika Saczała – WYRÓŻNIENIE
klasa VIII
Łukasz Klisowski - MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
Magdalena Jaśkiewicz –MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
Michał Linowski – MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
Nikola Kalicka - MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA
Joanna Szczepańska – WYRÓŻNIENIE
Hubert Pankowski – WYRÓŻNIENIE
Piotr Front –WYRÓŻNIENIE
Weronika Jaworska – WYRÓŻNIENIE
Stanisław Wójcik – WYRÓŻNIENIE
Marcin Paździerski – WYRÓŻNIENIE
Julia Oświęcimska - WYRÓŻNIENIE
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH
Zwycięzcy quizu na temat języków świata na naszej szkolnej ściance językowej.
MISTRZOWIE TABLICZKI MNOŻENIA
1. Anna Toporowska z klasy 3
2. Wiktoria Jaworska z klasy 5
3. Radosław Bodnar z klasy 4
4. Krystian Serwański z klasy 6a
5. Katarzyna Laskowska z klasy 6b
6. Justyna Klisowska z klasy 7a
7. Mateusz Laskowski z klasy 7b
8. Hubert Pankowski z klasy 8a
9. Weronika Jaworska z klasy 8b
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W LUBSKU
Zwycięstwo drużyny chłopców w turnieju piłkarskim w Lubsku.
TURNIEJ KARATE
W dniu 03.10.2020 r. Krystian Serwański z kl. VIa w GRAND PRIX POLSKI J.K.A 2020 zajął:
- I miejsce w kategorii KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW
- II miejsce w kumite chłopców 10-11 lat 6-4 kyu
- III miejsce w kata chłopców 10-11 lat 6-4 kyu