pomoc dla ukrainy 2Pomoc dla Ukrainy
Tygodniowa zbiórka artykułów dla osób przybywających z Ukrainy dobiegła końca, ale tak naprawdę ten koniec jest początkiem. Pomagać będziemy nadal i jesteśmy przekonani, że tak jak zawsze Państwo Nas nie zawiodą.

Drodzy Rodzice, Uczniowie, mieszkańcy Przewozu oraz okolic - Wasza pomoc trafiła do konkretnych osób i wzbudziła ogrom wdzięczności, a nawet uśmiech na twarzach: Poliny, Davidka, Mileny, Saszy, Makarego, Nel, Anny i wielu, wielu innych osób. Część darów dotarła również na przejście graniczne w Dołhobyczów, a następnie zostały one przekazane organizacji m. Sokal.
Być może jest to kropla w oceanie, ale nie zapominajmy, że ocean składa się z kropel. Sami możemy zrobić niewiele, ale razem możemy BARDZO, BARDZO DUŻO...DUŻO DOBREGO.

Dziękujemy!
Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy Szkoły Podstawowej w Przewozie.